Правила і умови надання послуг при купівлі курсів
Нижче наведені умови і порядок надання послуги курсу та інформація про спосіб оплати та повернення грошових коштів.
1. Оформлення та Оплата:

1.1. Для придбання освітнього курсу ви можете обрати потрібний курс на нашому сайті та натиснути на кнопку "Купити" або "Зареєструватися на курс".

1.2. Для здійснення оплати за курс ми використовуємо сервіс Wayforpay. Після натискання кнопки "Купити" або "Зареєструватися на курс" вас буде перенаправлено на безпечну сторінку оплати Wayforpay, де ви зможете ввести свої платіжні дані та завершити оплату.

1.3. Оплата за курс здійснюється в гривнях України (UAH) згідно з поточним курсом обміну. Курс може змінюватися залежно від політики Wayforpay.

2. Правила повернення грошових коштів:

2.1. 2.1. Ви можете відмовитись від курсу протягом 7 днів з моменту його придбання. Для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки за контактними даними, вказаними на сайті, та надайте необхідну інформацію для відмови.

2.2. Повернення коштів за відміну курсу буде здійснюватися за допомогою сервісу Wayforpay, відповідно до їхніх політик та умов.

3.Конфіденційність:

3.1. Ми дбаємо про вашу конфіденційність та обробку особистих даних згідно з вимогами законодавства. Детальну інформацію про це ви можете знайти в нашій Політиці конфіденційності.

3.2. Ми не передаємо ваші особисті дані третім особам без вашої згоди, за винятком випадків, передбачених законодавством.

Будь ласка, ознайомтеся з цими правилами і умовами перед користуванням нашим сайтом та здійсненням оплати за курс.